Welsoft

Toptan Welsoft Kumaş

Her ne kadar yaygın olarak havlu ve bornoz üretiminde kullanılsa da, toptan welsoft kumaşların kullanım alanı oldukça geniş. Tek renk ya da desenli olarak üretilen welsoft kumaşlar toptan olarak satılıyor ve üretim süreçlerine dahil oluyor. Birlik Kapitone toptan welsoft kumaş alımlarınızda tercih edebileceğiniz sektör öncüsü markalardan biri durumunda.

Havlu, bornoz, plaj havlusu ya da koltuk örtüsü gibi ürünlerin üretiminde kullanılan bir kumaş türü olan toptan welsoft kumaş, özel bir dokuya ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Nadir yapısına rağmen çamaşır makinesinde yıkanmasına engel bir durum yoktur. Bir havlu mikrofiber çeşidi olarak adlandırılan toptan welsoft kumaş, özel makineler ile örme kumaş şeklinde üretilir ve üretiminde hafif, nefes alabilen iplikler kullanılır. Bornozlar ve havluların yanı sıra çocuk giysilerinde takım elbiselerde ya da pijamalarda da kullanılabilir.

Tüm bunlara ek olarak yastık kılıfı ve battaniye gibi ev tekstili ürünlerinde de kullanılması mümkündür. Farklı renklerde ve desenlerde üretilebilen toptan welsoft kumaş koku yapmaz. Ayrıca yıkama sonrasında solma gibi bir durum da söz konusu değildir.

Toptan welsoft kumaş yüzde 100 polyesterden üretilir. Hava geçirgenliği olan, antibakteriyel, sıcak tutan ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Makinede yıkanabilir ve çekme gibi sorunlar yaratmaz. Alev alabilen bir kumaş türü değildir. Alerjen etkisi yoktur ve mantar gibi hastalıklara sebep olmaz. Yumuşak ve esnek bir malzeme olan toptan welsoft kumaş metrekarede 320 gram gibi bir ağırlığa sahiptir ve bu hafif yapısına rağmen su emici özelliği de bulunur. Siz de toptan welsoft kumaş satın almak için hemen Birlik Kapitone ile iletişime geçebilirsiniz. Birlikte Kapitone toptan kumaş satış hizmeti vermekle birlikte boya, örme, apre, şardon, tekstil, tumbler ve tulum sektörlerinde de 6000 m2 alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Lakost Kumaş Kullanım Alanları Nelerdir?


Tablet

Mutfak

Cam

Enstrüman

Bilgisayar

Projektör

Banyo

Araba

Gözlük

televizyon

Kamera

Telefon

Toptan Wellsoft Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Güçlü aşınma direnci özelliği ile öne çıkan toptan welsoft kumaşın dikkat çekici diğer önemli özellikleri ise yumuşak ve hassas olması. Bu yüzden çocuk eşyalarında, giysilerinde ve ev tekstili ürünlerinde sık tercih edilen bir kumaş haline gelmiştir. Çok sayıda yıkama yapılması bile toptan welsoft kumaşın şeklinin değişmesine neden olmaz. Ayrıca polyester de gözenekli bir malzeme olmadığı için koku oluşumu söz konusu değildir. Toptan welsoft kumaşın öne çıkan diğer özelliklerini ise şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Rahat olmasının yanı sıra sıcak tutan bir yapıya sahiptir,
  • Soğuğu engelleyici özelliği mevcuttur ve farklı kalınlıklarda üretilebilir,
  • Nefes alabilen bir yapıya sahip olduğu için kuruma süresi kısadır,
  • Etiketinde yer alan talimatlar da göz önünde bulundurularak çamaşır makinesinde yıkanabilir,
  • Alev alması zordur,
  • Çekme ya da benzeri sorunlar yaratmaz,
  • Dayanıklı yapısı sayesinde kolayca deforme olmaz,
  • Sağlıklı ve antibakteriyel bir yapıya sahiptir.

Hem giyim ürünlerinde hem de ev tekstili ürünlerinde kullanılabilen toptan welsoft kumaş, toz tutmayan yapısı sayesinde astım ve bronşit gibi hastalıkları bulunan insanlar için uygundur. Ayrıca leke tutmama özelliği de bulunur. Çamaşır makinesine atılabilmesinin yanı sıra kolayca silinebilir. Tüylenme gibi bir sorun yaratmayan toptan welsoft kumaşların üretiminde ekstra apreler kullanıldığı için görüntüleri çok daha yumuşak ve parlak olur. Ayrıca toptan welsoft kumaş satın alındığında bile uzun süre herhangi bir zarar görmeden saklanabilir.

Toptan Wellsoft Kumaş Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bakımı son derece kolay olan welsoft kumaş, agresif ve yoğun kimyasal içeren deterjan ya da temizlik malzemeleri ile yıkanmamalıdır. Aksi halde kumaşın zarar görmesi muhtemeldir. Bu yüzden sıvı deterjan kullanmak kumaşın yıpranmasını önlemek açısından önemlidir. Ayrıca sıvı deterjan kumaş kuruduktan sonra iz kalmamasını sağlar. Toptan welsoft kumaşların kırışmaya bir yapısı olduğu için bu tür kumaşların ütülenmesi önerilmez. Siz de toptan welsoft kumaş siparişleriniz için hemen şimdi Birlik Kapitone ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman kaliteyi ilk sıraya koyan ve sektörde öncü bir marka olan Birlik Kapitone, aylık 300 tonluk üretim kapasitesi ile hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarında yer edinmiştir.